Piegādes un apmaksas noteikumi

Apmaksa

Maksājumi par precēm tiek savākti, izmantojot elektroniskās maksājumu sistēmas PayPal un Paysera.

Maksājumu sistēmas ļauj apmaksāt pirkumus tikai ar dažiem peles klikšķiem. Pirkumu apmaksai pat varat izmantot personīgo kontu maksājumu sistēmā, bankas kartes un interneta banku.

Informācija maksājumu sistēmās ir droši aizsargāta ar spēcīgiem datu šifrēšanas instrumentiem.

Piegāde

Preču piegādi formātā “no durvīm līdz durvīm” veic kurjeru dienesti, izmantojot klasisko metodi.

Piegādājam preces Latvijā, Lietuvā un Igaunijā 2-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas saņemšanas brīža.

Piegādes cena ir atkarīga no sūtījuma svara un tiks aprēķināta grozā pēc piegādes adreses ievadīšanas.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot nodienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar paziņojumu par atteikumu mūs – COMUS OÜ, Parnu mnt 142, 11317 Tallina, Igaunija, ir jāinformē par lēmumu atteikties no šā līguma.

Patērētājs piekrīt, paziņojuma par atteikumu nosūtīšanai izmantot interneta mājas lapas formu. Mēs nekavējoties pa e-pastu jums paziņosim apstiprinājumu par šāda atteikuma saņemšanu.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ.

Jums preces jānosūta atpakaļ pa pastu – COMUS OÜ, Parnu mnt 142, 11317 Tallina, Igaunija, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

 

Top Инструкции instrukcijas instructions